Sıhhi Tesisat Bakım Onarım ve Servisi Alanya Antalya

 Alanya ve Antalya Bölgemizin en önemli sorunlarının ve en çok istek olan kesimlerinin başında, su tesisatı (Sıhhi Tesisat) gelmektedir. Su tesisatı bir yapıyı inşa ederken en önemli işlemlerden biridir. Adeta binanın, damarları misalidir. Ve uzman olmayan kişilerin elinde bu sorun minicik bir contanın çok pahalı arızalar oluşmasına sebep olur. Çünkü su tesisatı duvarların içinde gözle görülmez. Ve küçük bir arızayı bazen aylar sonra fark ederiz ve o küçük sorunu bulmak için özenle dizayn ettiğiniz evinizin tekrar kırıp dökmek gerektirebilir.

Uzman işçiliğin yanında, elbette ki kaliteli malzeme kullanmanın da önemi, iyi bir işçilik kadar önemlidir. Bizim kullandığımız malzemeler markalaşmaktan ziyade TSE standartlarına uygun olması gerekmektedir. Ülkemizde sevindirici bir haberdir ki sanayimiz hakikaten Avrupa da ki kaliteyi aratmamaktadır hatta ülkemizde Avrupa kalitesinden bile çok daha üstün olduğumuz ürün gruplarının üretimi yapılmaktadır.

 • Sıhhi Tesisat işleri
 • Kombi montajı
 • Yüzme havuzları montaj ve bakımı
 • Kazan daireleri montaj ve bakımları
 • Hamam ve saunalar
 • Montaj işlemleri

 • İhtiyaç duyduğunuz her türlü sıhhi tesisat işlerinden lütfen bizimle iletişim kurunuz.

  Önemli Tavsiye: Ülkemizde 1992 yıllarına kadar yapılmış binaların su tesisatı galvaniz metal borularla yapıldığından biz eski binalara tadilata başlarken, öncelikli olarak temiz su ve atık su borularının değişmesini tavsiye ediyoruz. Çünkü bölgemizde nem oranı çok yüksektir ve deniz kenarı olduğundan en kaliteli galvaniz metal borunun garantisi sekiz yıldır. Bu nedenle yeni tadilat yaptığınız mekanınızı ilerde karşılaşabilme olasılığı oldukça yüksek olan en küçük bir su kaçağı sonucu yeniden kırıp dökmek zorunda kalabilirsiniz. Günümüzde PPRC olarak adlandırdığımız ve halk arasında mavi, gri veya beyaz boru olarak adlandırılan malzemenin garanti süresi 80 yıldan daha fazladır. Ayrıca günümüzde yapılan atık su boruları da eskilerine oranla 3 kat daha dayanaklı, daha kalın yapılıdır halk arasında sessiz boru olarak da adlandırılır.
  Her neye ihtiyacınız var ise:

  İç cephe dekorasyonu, iç cephe boya, kartonpiyer, saten alçı, alçı sıva, mutfak dolapları, banyo dolapları, duş kabinler, banyo dizayn, banyo aksesuarları, güneş enerji sistemleri, fayans seramik döşeme, ahşap döşeme, taş döşeme, yerden ısıtma sistemleri, ayna ısıtma sistemleri, laminat parke, elektrik tesisatı, su tesisatı, yüzme havuzu bakım tamiri, yüzme havuzları, ses izolasyonu, temel izolasyonu, su izolasyonu, çatı izolasyonu, mantolama, pvc boru, gri boru, beyaz boru, pvc kapı ve pencere sistemleri, pvc panjur sistemleri, pvc kayar kapı sistemleri, çelik kapı sistemleri bakım ve montajı. Asma klozetler, mermer döşeme, mermer silimi ve cilası, hırdavat malzemeleri, kilitler, çilingir hizmetleri, kaynakçı, kaynak, çatı aktarma ve dekoratif çatı sistemleri, Polisan boya, armatörler, şömine, şömine bakımı, dış cephe, dış cephe kaplamaları, bahçe duvarı, ferforje, bahçe düzenleme, temizlik malzemeleri, teknik servis, banyo dekorasyon, mutfak, hortum, bahçe hortumları, yağmur suyu, kara sıva, sıva, marangozluk Amerikan kapı, çerçeve, dekoratif resim çerçeveleri.