Seramik, Mozaik ve Taş Döşeme Alanya Antalya

 Memnuniyet verici bir gerçek vardır ki! Ülkemizde çok kaliteli seramik, granit, mermer ve doğal taş kaplama malzemeleri üretilmektedir. Bir kaplama malzemesinin kalitesi ne olursa olsun, o malzemenin, kalite ve uyum içindeki estetikliğini göz önüne seren o malzemeyi işleyen hünerli ellerdir. İnşaatın hemen her alanı ayrı bir titizlikle, yalınız bir defa yapılır ve uzun yıllar sizin kullanımınızda kalır. Çoğu zaman çok basit bir malzeme tecrübeli ustasının ellerinde harikulade estetik bir görüntü sağlarken, bir diğer taraftan çok pahalı bir malzeme deneyimsiz kişilerin ellerinde çok itici kötü bir görsellik sağlar. Elbette bu da harcanan paraya, emeğe ve ziyan olan malzemeye, en önemlisi zamanınıza ve sizlere verdiği stresi göz önünde tutarsak, ben öyle tahmin ediyorum ki bunun bedeli maddiyatla ölçülmez, diye düşünüyorum. Çünkü, hiç kimse para ödeyerek ve ödediği paranın karşılığında da bunalıma girmek istemez.

Bizler Alanya da konusunda yılların tecrübesini bünyesinde toplamış tadilat ve hizmet firmasıyız. Eğer yeni inşaat başlıyorsanız veya yapılarınızda yenilenmeye, yeni bir imaj kazanmak istiyorsanız, bize sadece bir telefonla ulaşabilirsiniz. Ücretsiz keşif ekibimiz gerekli keşiflerini yerinde yapar ve yapınıza en uygun malzeme ve standart fiyat politikamızla birlikte, keşif detaylarını içeren bir teklif sözleşmesini yazılı olarak sizlere sunar.

Alanya Antalya ve çevresinde seramik ve mermer döşeme, banyo, mutfak ve zemin seramikleri doğal taş kaplama vs. gibi daha bir çok ihtiyaçlarınız için siz sadece bizden isteyin ve keyfinize bakın. Bünyemizde en az yirmi yılını vermiş seramik ve mermer ustalarımızla. Sizlere kalite seviyesi çok yüksek modern ve uzun ömürlü yapılar inşa ediyoruz.

Servislerimizden Bazı Ana Başlıklar

 • Duvar fayans kaplama
 • Zemin seramik kaplama
 • Banyo ve mutfak
 • Doğal taş kaplama
 • Mermer kaplama
 • Mermer silimi
 • Mozaik kaplama ve mozaik silimi
 • Cam mozaik
 • Yerden ısıtma
 • Mermer desen ve panolar

 • Uzman kadromuzla bulunduğunuz mekanlarınıza bambaşka zenginlikler katar. Öncelikle kendi fikirlerinize duyarlı son olarak yıllar içerisinde kazandığımız tecrübe doğrultusunda sizleri yönlendirip uzun bir dönem sizlere yaşamanız için hayatı kolaylaştıran modern ortamlar yaratmaktır hedefimiz.

  Her Neye İhtiyacınız Var İse

  İç cephe dekorasyonu, iç cephe boya, kartonpiyer, saten alçı, alçı sıva, mutfak dolapları, banyo dolapları, duş kabinler, banyo dizayn, banyo aksesuarları, güneş enerji sistemleri, fayans seramik döşeme, ahşap döşeme, taş döşeme, yerden ısıtma sistemleri, ayna ısıtma sistemleri, laminat parke, elektrik tesisatı, su tesisatı, yüzme havuzu bakım tamiri, yüzme havuzları, ses izolasyonu, temel izolasyonu, su izolasyonu, çatı izolasyonu, mantolama, pvc boru, gri boru, beyaz boru, pvc kapı ve pencere sistemleri, pvc panjur sistemleri, pvc kayar kapı sistemleri, çelik kapı sistemleri bakım ve montajı. Asma klozetler, mermer döşeme, mermer silimi ve cilası, hırdavat malzemeleri, kilitler, çilingir hizmetleri, kaynakçı, kaynak, çatı aktarma ve dekoratif çatı sistemleri, Polisan boya, armatörler, şömine, şömine bakımı, dış cephe, dış cephe kaplamaları, bahçe duvarı, ferforje, bahçe düzenleme, temizlik malzemeleri, teknik servis, banyo dekorasyon, mutfak, hortum, bahçe hortumları, yağmur suyu, kara sıva, sıva, marangozluk Amerikan kapı, çerçeve, dekoratif resim çerçeveleri.