Alanya PVC Kapı, Pencere Sistemleri ve Çelik Kapılar


 • Pvc Kapı & Pencereler
 • Pvc Panjur & Stor sineklik
 • Amerikan Dekoratif Panel kap
 • Ahşap Kapılar
 • Çelik kapılar
 • Otomatik Garaj Kapıları
 • Kayar Kapılar
 • Dış Kapılar
 • İç Kapılar
 • Bahçe Kapıları
 • Ferforje

 • Pvc Doğramalar:

  Dünya'nın pencere ve kapıdaki tercihi artık kesinleşti. Pvc başka hiçbir doğrama sistemi Pvc'nin kalitesi, dayanıklılığı, estetik görünümü ve sınırsız kullanım özellikleriyle boy ölçüşemiyor. Ayrıca ısıtma ve soğutmada önemli enerji tasarrufu sağlar ve yaptığınız yatırım size geri döner.

  Amerikan Panel Kapı:

  En sade bir tarif ile Amerikan panel kapısı; Ağaç ürünlerinden yapılan kapı türüdür. Ağaç sanayi ürünüdür. Amerikan panel kapısının ürün özelliklerini aşağıda yazarak Amerikan panel kapısının genel tarifini yapalım! Amerikan panel kapısının birçok modeli vardır, 2 göbekli, 3 göbekli, 4 göbekli ve de 6 göbekli ürün model seçenekleri ile Amerikan panel kapısı göz doldurmaktadır.

  Amerikan panel kapısı seri üretim yapılarak direk satış için bekletilebileceği gibi... "yapı marketlerinde hazır satılan" Sipariş usulü, ölçü alınarak özel üretimde yapılabilmektedir.

  Hazır Satılan Amerikan Panel Kapısını Tavsiye Etmiyoruz:
  Ucuz kapı arayan, günü kurtarmak isteyen yâda ucuz konut sektörüne yönelik müşteriler hazır Amerikan panel kapısını satın almaktadır. Bilinçli, kapıdan anlayan, satın aldığı kapının evine özel olmasını isteyen, kapının monta yapılacak yere göre sipariş verilmesi en akılcı seçenektir.

  Camlı, Camsız Müşterinin Talebine Göre Amerikan Panel Kapısı Üretilmektedir:
  Kapı panelleri cam yeri açılmadan üretilmektedir. Camlı Amerikan panel kapısı talebi olduğunda, ustamız özel isteğe göre cam yeri açabilmektedir. En son kapı camları montajı yapılır. Amerikan panel kapı kasası duvar en ölçüsüne göre çivi kullanılmadan üretilmektedir.

  Hazır Amerikan panel kapısın da ise belli ölçülere kadar ayarlanabilir kasa kullanılmaktadır.
  Amerikan panel kapısının sessiz örtülebilmesi için conta kullanılmaktadır. Conta sistemi çıkan sesi en aza indirir.

  Amerikan panel kapısı kompresör ile boyanır. Boya olarak üretilen her rengi ustanızdan isteyebilirsiniz. Amerikan panel kapısı genellikle beyaz, krem ve eskitme ağırlıklı talep edilmektedir. Hırdavatçılarda satılan, arzuladığınız her çeşit kapı kolu, kilit ve menteşeyi Amerikan panel kapısı üretiminde kullanabilirsiniz!

  Panjur:

  Evinizi güvenli tutmanın en kolay yollarından biridir Panjurlar. Alanya bir tatil bölgesidir ve insanlar yatırım amaçlı ve aynı zamanda yazlık kullanım için Alanya'dan mülk almaktadırlar. Bu nedenle uzun sure kapalı kalan evler için panjur gerek hırsızlardan korumak gerekse güneşin yakıcı sığından evlerinizi muhafaza eder. Teknolojinin kolaylılarından biride Dekoratif elektrik motorlu panjurlardır. Bulunduğunuz yerden panjurlarınızı istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.

  Sineklik:

  Sivrisineklerden korunmanın en kestirme yolu stor sineklik almaktır. Sivrisinekler özellikle çocuklarda ciddi rahatsızlıklara yol açabilen bakteriler taşımaktadırlar. Kullanımı kolay dekoratif görünümü ile kullanabileceğiniz siz ve çocuklarınızla huzur içinde uyumanızın sıcak yaz günlerinde ihtiyaç duyulan dostudur.

  Çelik Kapı:

  Çelik kapı denilince, çoğu insanın aklında ilk başta sağlamlık ve güvenlik duygusu uyansa da, günümüzde yaşanan hırsızlık olayları açık şekilde göstermektedir ki çelikten yapılan her çelik kapı, aslında güvenli bir çelik kapı değildir.

  Her çelik kapı'nın güvenliği, kendi çelik kapı imalatçısının teknik bilgisine ve imalat yöntemine, kullanılan malzemenin kalite ve dayanıklılığına, uygulanan çelik kapı kilidine göre farklılık gösterir. Çelik kapıların üzerinde kullanılan boya, ahşap, aksesuar gibi unsurlar ise çelik kapının dayanıklılığını arttırmak için değil, çelik kapıya estetik bir görünüm kazandırmak içindir.