Doğal Taş (Kayrak Taşı) Satış ve Uygulaması AlanyaDoğal Kaynak Taşı:

Aydın Bölgesinde üretilen kayrak taşları birçok yapıya doğadan gelen bir canlılık ve estetik kazandırmıştır. Kuvarsit yapılı olması dolayısıyla, kaynak taşları düzgün yüzeyli, çok dayanıklı, su ve ısı yalıtımı mükemmeldir.

Alanya ve çevresinde tadilat tamirat ve taahhüt hizmeti veren firmamız Aydın kayrak taşlarının satış ve uygulamasını alanya da başlatmıştır.

Iç ve dis mekan duvar kaplamalarinda, yer dösemelerinde, bahçe ve yürüyüs yollarinda çevresi ile uyumlu görünüm veren dogal bir yapi malzemesidir.

Kayrak Taslari dogada tabakalar halinde bukunurlar. Milyonlarca yil boyunca birbirleri üzerine yigili kalmalarinin verdigi agirlik ve basinç nedeniyle, sanki birbirine kaynasmis kütleler halinde görünürler.

Usta ve işçiler, sabirli ve sanatkar bir çaba ile kayrak tasi tabakalarini birbirlerinden ayırırlar.

Üretilen dogal kayrak taslari kendine özgü desenli görünümleri ile yapilara ayri bir güzellik verir. Kuvarsit yapili olmasi dolayisi ile Kayrak taslarimizin yüzeyleri dogal olarak düzgündür.

Dekoratif Antik Taş Kaplama:

Akdeniz mimarisinin vazgeçilmez unsurlarından birisidir doğal taş. MÖ.3000 yılı başlarından beri eşsiz örneklerine rastladığımız antik kentlerden ilham alarak, sizlere günümüzün modern dekorasyon anlayışı ile bağdaştırabileceğimiz sımsıcak bir doğal taş koleksiyonu hazırladık.

Akdeniz'in tüm parlak renkleri, ve yüzlerce farklı çeşitte hazırlanan yüzey ve doku farklılıkları, sizlere keyifle yaşanır ve prestijli mekanlar vaat ediyor.

Bu koleksiyon mekanınıza çok şey katacak. Sizinle nefes alıp, sizinle yaşayacak ve yaşadıkça da daha da bir güzelleşecek.