MONOTİP

MONOTİP

PASLI YÜZEYE DOĞRUDAN TATBİK EDİLEN, SON KAT YAĞLI BOYA NİTELİĞİNDE UZUN ÖMÜRLÜ RENKLİ ÖZEL ANTİPAS, 21 DEĞİŞİK RENK PARLAK veya YARI MAT

‘'Monotip'' Pası nötralize ederek metal üzerindeki paslanma ve tahribatı durduran ve çevre asitlerinden etkilenmesini engelleyen, uzun ömürlü, son kat lüks sentetik boya vasıflarında, 21 değişik rengiyle ve parlak veya yarı mat seçenekte, dekoratif özellikte emsalsiz bir sentetik antipas boyadır. Doğrudan paslı veya passız metal yüzey üzerine, hem koruyucu antipas astar katı olarak, hem de son kat yağlı boya olarak tatbik edilir.

Kullanım alanı: Monotip, gerek içte, gerekse dışta, sık, sık boyanmalarına ve her türlü önleme karşın paslanmalarının önüne geçilemeyen her tip (saç, demir vs) metal yüzeyler, balkon ve bahçe parmaklık ve kapıları, sera profilleri ve fabrika konstrüksiyon profilleri, demir köprüler ve paslanır aksam için uzun ömürlü ve dekoratif özellikli ideal bir antipas olmasının yanı sıra 21 değişik rengiyle, parlak ve yarı mat seçeneğiyle, son kat lüks sentetik boyaların tüm özelliklerine de haiz özel bir sentetik boyadır.

Monotip tüm paslı ve paslanır metal satıhların yanı sıra, aynı zamanda yağlı boya tatbiki edilebilen her türlü ahşap, mdf, sunta, sıva, beton, alçı vs yüzeylere de tatbik edilebilir.

Tatbikat şekli: Monotip diğer klasik antipas uygulamalarındaki tatbikat yüzeyinin pastan tam arındırılması, zımparalanması, sülyen, astar köventör tatbikatı vs gibi hiçbir ön işlem yapılmasına gerek bırakmaksızın, paslı dahi olsa metal yüzeylere doğrudan tatbik edilir. (Yüzey yağlı ise yağın silinmesi ve pas varsa korozyon sonucu kabarmış gevşek ve dökülmek üzere olan korozif tabakanın kazınması gerekir) %10 ila 15 oranında sentetik tiner ile inceltildikten sonra fırça veya pistole ile iki katta tatbik edilir. İlk ve son kat tatbikinde asgari 8 saat beklemek gerekir.

Kuruma(25derecede): dokunma kuruması 2 saat, toz tutmama 4 saat, sertleşme 8 saat, darbelere ve kimyasal maddelere direnç 24 saatte sağlanır.

Kapladığı alan: Tek katta 9-11m2/kğ veya 12-15m2/lt    


Home Fix İnşaat ve Tadilat Alanya
Yeni ev aldığınızda, eşyalarınızın deforme olmasında veya mevcut evinizden sıkıldığınız zaman, değişiklikler yapmak durumunda kalabilirsiniz.

Tadilat İşleriniz
Tadilat ve Tamirat İşleriniz Kabusa Dönüşmesin

Çatlak kapatıcı
Temel ve perdelerin yalıtımında kullanılan, solvetİçermeyen, polistren dolgulu, çatlak kapatıcı, Tek veya çift komponentli, bitümlü kalın kaplama ÖKAPLAST 1K 20B toprak temaslı yüzeylerin neme, birikmeyen sızıntı sularına, basınçsız sularla (Çatılarda/ıslak mekanlarda), su birikintilerine ve dikey ve yatay dış ve iç mekan yüzeylerinde basınçlı sulara karşı yalıtım içindir. Duvar bağlantılarının beton zemin plakalarında ve beton plakaların üzerinde ve yapı parçalarının yapı alabilecek derzlerinde yüksek oranda suya direnç şağlar. Yalıtım, koruma ve drenaj plakalarında yapıştırıcı olarak kullanılabilir. Sıvasız duvarlarda, beton, sıva ve temizlenmiş ve ski bitümlü yalıtımlarda.

Yer süzgeçlerinden koku neden gelir ?
EN 1253 (Bina drenaj sistemleri) normu doğrultusunda tüm ıslak hacim süzgeçleri, su perdesi en az 5cm olan sulu sistem koku fermatürleri bulunur. Süzgecin içine akan su, yükselir ve taşarak pis su tesisatına ulaşır. Fermatür içinde kalan su ise bahsettiğimiz koku perdesini oluşturur. Ancak sifonlama ve buharlaşma gibi etkenlerde dolayı fermatür içindeki su eksilebilir ve koku perdesi ortadan kalkar. Günümüzde ıslak hacimlerin yıkanması yerine, genelde sadece silinmesi söz konusu olduğundan, eksilen suyun kendiliğinden tamamlanmasıda olası değildir.

Çatıyüzeylerinin yalıtımı için solvent içermeyen,yüksek elastikiyete sahip,  renkli sıvı membran
inceltici gerektirmeyen, 4 farklı renkli akrilat dispersiyondur.Eskimeye karşı dirençli olup UV-ışınlarına, inceltilmiş asitlere, alkali çözeltiler ve buz çözücü tuzlara karşı çok iyi bir direnç sağlar. Uçuşan aleve ve ısı ışınlarına karşı dirençlidir.Açık renk tonları tüm çatı yüzeyinin termik yükünü azaltır ve tüm çatı yüzeylerinin yıpranmasını yavaşlatır, aynı zamanda çatı yüzeyi ve altında bulunan mekanlar güneş ışınlarının yansıması nedeniyle %70 oranında korunmuş olur.

Makaralı Uzatıcı kablolar
Muhtelif Uzunluklarda Makaralı Kablolar

Fair Ats Su Arıtma Sistemleri Alanya Antalya
FAİR ATS Su Arıtma Sistemleri Alany Antalya

Su Arıtma sistemleri
Su Arıtma Sistemleri

Alanya ve Civarında Kiralık Daireler

CNC İşlem Merkezi Alanya
CNC(Computer Numerical Control) Nedir?

Alanya Gelincik Moda Evi Tadilatı
Gelincik moda Evi Tadilatı Alanya

Martı Apt. Kanalizasyon Çalışması
Alanya Martı Apartmanı Kanalizasyon Boruları Yenilenmesi

YÜZME HAVUZU BOYAMASI
Yüzme havuzları hemen her gün kullanılması zorunlu havuz kimyasallarıyla bakımları yapılır. Havuzlarınızda kullanılan bu kimyasallar havuzlarınızın temizliği açısından çok önem taşımaktadır ve mutlak kullanılmalıdır. Her gün kullanılmak zorunda olan havuz kimyasalları uzun dönemlerde havuzun kendi yapısına zarar verdiği bilinmektedir.

Küvet Boyama
Her Türlü Kimyasal Temizlik Ürünlerine Karşı %100 Garantili

Ral Renk Kataloğu
Ral Renk kataloğu

Epoksi Kaplamalar
Epoksi zemin kaplamaları

Akçalı Sprey
Ahşap, metal, beton, sıva vs. gibi yüzeylere uygun, hızlı kuruyan , koruyucu bir film tabaka oluşturan, modifiye akrilik esaslı solvent bazlı bir sprey boyadır. Mobilya ve eşya gençleştirme, beyaz eşya, genel onarım, hobi dekorasyon, bisiklet motorsiklet ve otomativ alanlarında kullanılabilen mat veya parlak görünümde solmaya dirençli çeşitli dekoratif renk boya ve verniklerin yanı sıra farklı ihtiyaçlara cevap

ÇBS Belco Oto Cilası
Yüzey üzerinde ince parlak bir film tabakası oluşturarak çizilme ve darbelere karşı mukavemeti artıran, silikon içeren parlatıcı bir üründür.

GMS musluk Batarya
Gerçek Musluk Sanayi (GMS) olarak su tasarrufu konusunda yapılan tüm çalışmaları desteklemek için "Suyunu boşa harcama" sloganını kendi misyonumuzda da belirgin bir şekilde vurgulamaktayız. Çünkü uzmanlarca geleceğin en büyük sorununun su olacağı tahmin ediliyor. Dünya su kaynakları bakımından oldukça zengin bir konumda bulunan ülkemiz maalesef bu kaynakları tasarruflu kullanma konusunda bilinçli davaranmıyor. Sularımız hiç bitmeyecek gibi sorumsuzca davranabilmekteyiz.

İÇ VE DIŞ DEKOR ÜRÜNLERİ
EPS Polistren iç ve dış dekor ürünleri

İzorit Likit Membran
SBS Katkılı, modifiye bitüm ve solvent esaslı, tek komponetli, kullanıma hazır, süper elastik, suya ve rutubete karşı kullanılan, bitüm solüsyondur.

Asma Tavan
Asma tavan, alçıpan bölme duvar, Alçı Levha giydirme, spot aydınlatma ve alçıpan kaplama ihtiyaçlarınız için bizi mutlaka arayın.

KÜVET BOYAMA
Eskimiş ve yıpranmış küvetlerinizi yeniden tamir ederek ilk günkü parlaklığı ve sağlamlığını elde edebilirsiniz. Özellikle bölgemizde bulunan otellerin en büyük sorunlarından biriside küvetlerin deforme olması kirli görünmesi sıkıntılar yaratmaktadır. Çok fazla masrafa girmeden kırıp dökülmelere ve büyük tadilat gerektirmeden eski küvetlerinizi yeden ilk günkü halini elde edebilirsiniz.

Sağlıklı Yaşam İçin Kaliteli Su
Doğru Su arıtma sistemlerinin Faydalarını, Sağlık, Ekonomik ve Kalite başlıkları altında toplayabiliriz,

KÜVET BOYAMA
Eskimiş ve yıpranmış küvetlerinizi yeniden tamir ederek ilk günkü parlaklığı ve sağlamlığını elde edebilirsiniz. Özellikle bölgemizde bulunan otellerin en büyük sorunlarından biriside küvetlerin deforme olması kirli görünmesi sıkıntılar yaratmaktadır. Çok fazla masrafa girmeden kırıp dökülmelere ve büyük tadilat gerektirmeden eski küvetlerinizi yeden ilk günkü halini elde edebilirsiniz.

Akordeon Kapılar
Koltuğunuz, perdeniz gibi kapınızda ister kumaş, ister deri, geniş renk ve doku zenginliğiyle ortamınızı ve sizi farklılaştırıyor. Renk, renk desen, desen ister kilitli, ister kilitsiz darbelere dayanıklı bakımlı gerektirmez.

TEKSTRÜRE
Su bazlı sitirenakrilik kopolimer esaslı silikon katıkılı grenli dış cephe kaplaması.

BOYA UYGULMA FİYATLARI
Binanızın boyanması son derece önemli, bir o kadar da teknik bilgi ve tecrübe gerektirir. Boya uygulamaları metrekare olarak fiyatlandırılır. Gelişen teknoloji ile her geçen gün değişen işçilik teknikleri ve makinelerle müşterilerimize en uzun ömürlü en kaliteli hizmet ve ürünleri sizlere sunmak prensiplerimizin en başında gelmektedir

Permolit Nanomax Dış Cephe
Styren akrilik kopolimer esaslı su bazlı mat dış cephe boyasıdır. Multi fonksiyonludur. Antibakteriyeldir. Küflenmeyi önler baloncuklu binder yapısı ile yüksek örtücülük ve nispi izolasyon sağlar. Esnektir, özel plastifiyanlar ile zemin oynamalarına yüksek direnç gösterir. Yapısındaki mikronize seramik boncuklar ses ve ısı yalıtımına yardımcı olur.

Söve
Söve hem dekorasyon hem yalıtım özelliğine sahip, eps ve xps strafor gibi malzemelerden yapılan üzeri reçine ile kaplanan ve her renge boyanabilen, sınırsız modelli bir dekorasyon ve cephe aksesuar malzemesidir. Söve eps bloğunun kesilerek üzerine akrilik esaslı sıvanın kaplanmasından üretilir. Söve oldukça estetik bir görünüm sağlar.

Mantolama
Mantolama, binaların dış cepheleri için uygulanan ısı yalıtım sistemine verilen isimdir. Mantolama binaların ısıtma ve soğutma maliyetlerini azaltır, mantolama izolasyon sağlar ve ısı transferinden ve termal gerilmelerden kaynaklanan küf, rutubet, duvarlardaki çatlama ve dökülmeleri önleyerek bakım ve onarım maliyetini düşürür.

VESBO
Vesbo PP-R boru ve fittingleri yüksek kaliteli polipropilen random kopolimer hammaddesinden üretilmiştir. Üstün fiziksel ve kimyasal özellikleri Vesbo'yu farklı endüstriyel alanlarda çok yönlü bir iç tesisat sistemi haline getirmiştir. Vesbo'nun içme suyu endüstrilerinde, PP1 ve PP2 tiplerine ve diğer termoplastik borulara göre avantajları; yüksek darbe mukavemeti ve yüksek sıcaklık dayanımıdır.

Denge İç Takım
START/STOP İTALYAN TİPİ(D GÖVDE) BASMALI GÖVDEDİR. İLK BASIŞTA SUYU BOŞALTMAYA BAŞLAR. İKİNCİ BASIŞTA SUYUN AKIŞINI KESEREK İSTEDİĞİNİZ MİKTARDA SUYUN AKMASINI SAĞLAR. BÖYLECE FAZLA SU SARFİYATI ENGELLENİR. MONTAJI KOLAY OLUP ABS MADDEDEN İMAL EDİLMİŞTİR.

Visam Rezervuar
Visam asma klozet ve hela taşları için gömme rezervuarlar.

Sista Köpük
Kapı pencere kasalarının sabitlenmesi ve boşlukların yalıtılmasında, boru, elektrik tesisatı montajında; tüm çatı ve duvar elemanlarının sabitlenmesi ile yalıtımında; mineral esaslı yapı elemanı derzlerinin yangına karşı koruma amaçlı doldurulmasında kullanılır

Sista Silikon
Çalışan fugalarda,kap - pencere (ağaç, metal, PVC) aralıklarında dolgu, yalıtım ve yapıştırma amacıyla, ısıcam montajında, duş kabin imalat ve montajında, cam vitrin montajında, banyo ve mutfaklardaki fayansların suya maruz kalabilecek birleşim yerlerinde, bezli-bezsiz conta malzemesi olarak her türlü flanş bağlantılarında, ısı, nem gibi etkenler nedeniyle çalışmaya maruz kalabilecek tüm yapı elemanlarının birleşim yerlerinde kullanılır.

Muğla Kayrak Taşı
Muğla doğal kayrak taşı

İZOCARDİ MEMBRAN
İZOCARDİ ÇATLAK MEMBRANI elastomerik yapıda kullanıma hazır, yüksek performanslı, üzerinde gezilebilen, poliüretan esaslı tek komponentli su yalıtım membranıdır. Başlangıç özelliklerini yıllarca korur. Katı madde oranı yüksektir. İZOCARDİ ÇATLAK MEMBRANI sürekli elastikiyetini koruyan yırtılma direnci yüksek, ek ve derz oluşturmayan bir membrandır. Kendinden yayılma (self levelling) özelliği ile çatlaklara derinlemesine nüfuz edip çatlak köprüsü oluşturur. Elastikiyeti ve yüksek yırtılma gücü sayesinde sıcaklık değişimlerinin meydana getirdiği yüzey hareketlerine ve titreşimlere dayanıklıdır. Deniz suyundan etkilenmez. Aşınma ve darbe dayanımı vardır. İZOCARDİ ÇATLAK MEMBRANI hazırlanmış beton ve gözenekli yüzeylere, sac üzerine mükemmel yapışır. -30°C ve +90°C sıcaklık arasında esnekliğini uzun süre korur. Genişliği 5 mm'ye kadar olan çatlarlarda esnek bir köprü oluşturur. Ultraviyole dayanımı vardır. Zamanla hafif sararır. Özelliklerini kaybetmez.

İZOCARDİ
Geniş çatlaklar içeren yüzeylerde çimento, mermer tozu vb.. gibi malzemelerle karıştırılarak macun kıvamı elde edilir ve bu çatlaklara tatbik edilir. Daha sonra tekrar bir kat İZOCARDİ sürülerek sorun halledilir. İZOCARDİ sürülmüş yüzeylerde daha sonra tamir yada onarım gerekirse lokal olarak sadece o bölgeye tatbik edilir.

İZOCARDİ TAŞ CİLASI
Taş duvar kaplamalarında taş yüzeyinde koruma ve parlaklık sağlamada, Derz dolgularda rutubete ve suya karşı mekemmel koruma sağlamada,Tarihi eser koruma ve restorasyon işlerinde,

Marine Tutkal
Tek komponentli, poliüretan tip aktif maddeli bir yapıştırıcıdır.

Anti-aging Zehirli Boya
Klor kauçuk bağlayıcı esaslı zehirli (antifouling) bir boyadır

Elegans Anti-aging
Su Bazlı, akrilik kopolimer reçine esaslı, silikon katkılı, antimikrobiyel, ipek mat dekoratif son kat iç cephe boyasıdır.

Schöneline Pvc Kapı & pencere
Schönline'ın yüksek performanslı PVC pencere ve kapı dizaynları sadece estetik güzellikleri ile değil, üstün Avusturya teknolojisi ile yakaladığı mükemmel kalitesiyle de rekabetin çok önüne geçmiştir.

Boya Dekorasyon
Mobilya seçiminiz ister antikalardan oluşsun ister modern çizgide veya klasik olsun, duvar renginizin seçiminde belirleyici bir unsurdur. Beyaz tavanlar odalara yükseklik hissi verir. Tavanın beyaz olması, özellikle de fazla ışık olmayan karanlık odalarda uygundur.

Pvc Kapı ve Pencere
En modern yaşam alanlarını yaratmak için LINE80 sürme pencere ve kapı sistemimiz sizin tercihiniz olacaktır.

Kalekim İzoflex
Çimento esaslı, su geçirimsizliği sağlayıcı kimyasal katkılar içeren, tek bileşenli su izolasyon harcı.

Isı Yalıtım Levhaları
Neopor Karbonlu Isı Yalıtım Levhası, üstün yalıtım performansı ve mükemmel nefes alma kabiliyeti ile, standart polistren ısı yalıtım levhalarına göre daha gelişmiş bir teknolojinin ürünüdür. Neopor Karbonlu Isı Yalıtım Levhası, malzemesinin gri rengi, malzemenin kendine özgü rengi olup herhangi bir boya malzemesi değildir. Neopor, düşük yoğunluklarda bile Isı İletkenlik Grubu 035'e dahildir.

Vagner Sert Köpük
Expanded Polistiren Sert Köpük Styropor (EPS), bünyesindeki şişirici gazı organik bir bileşen pentan olan ve stren monomerin polimerizasyonu ile elde edilen termoplastik bir yalıtım malzemesidir. Bünyesinde çok sayıda (1 m³ EPS'de 3-6 milyar) küçücük kapalı gözenekli hücrelerinde kuru ve durgun hava hapsolmuştur. Bilindiği gibi kuru ve durgun hava en iyi yalıtım malzemesidir ve EPS'nin mükemmel ısı yalıtımını bu içlerinde durgun ve kuru hava hapsolmuş gözenekler sağlar. Malzemenin %98'i hava olduğundan malzeme hafiftir ve yapılara büyük ek yükler getirmez. Levha, boru ve form verilmiş elemanlar halinde yapıların ısı yalıtımında ve ambalaj sanayinde kullanılır.

Güneş Enerjisi
EZİNÇ STANDARTLINE GÜNEŞ KOLLEKTÖRÜ

Kendinden Yapışkanlı Membran
Sim Self membran bitüm esaslı, bir yüzü polietilen yada renkli doğal mineral kaplı, diğer yüzü sökülebilir folyo bulunan, kendinden yapışma özelliği bulunan su yalıtım membranıdır. Bir yüzü mineral kaplı olarak da üretilen Sim Self membran böylece güneş ışığından olumsuz etkilenmeden son kat kaplama malzemesi olarak da kullanılabilmektedir. Simself membran su geçirmezlik özelliği, yapı hareketlerine uyumluluğu ve kendinden yapışma özelliği ile bir çok detaya pratik çözümler getirmektedir. Esnekliği sayesinde eğik ve eğrisel yüzeylere de rahatlıkla uygulanabilir. 1m eninde 10m uzunlupunda rulolar halinde üretilmektedir.

Penguen Membran
PENGUEN serisi su yalıtım membranlarımız sıcak ,ılıman ve orta soğuk iklim kuşağının ideal tercihi olan plastomerik seri bitümlü su yalıtım örtüleridir. Bu tip bitümlü membranlarımızda bitümün dayanıklılığını arttırmak için termoplastik reçineli ataktik poli propilen (A.P.P.) kullanılmaktadır. Bitümlü örtünün gerilmelere karşı mekanik direncini artırmak için ise donatı olarak Camtüllü (fibarglass) Ya da Polyester Keçe taşıyıcı lar kullanılmaktadır. Penguen serisi bitümlü membranlar ülkemizdede en yaygın kullanılan membranlardır.Membranlar 1m eninde 10 m boyunda üretilmektedir.Ancak sadece 2 mm kalınlığındaki membranlar 1m eninde 15 m boyunda üretilmektedir

KALE Topuzlu Oda Kilidi
Kale topuzlu oda kilidi

Akfix Mermer Yapıştırıcı
Akfix G400 polyster reçine esaslı iki bileşenli bir mermer ve doğaltaş yapıştırıcısıdır.

Akçalı Sprey Boya
Solvent Bazlı Akrilik Sprey Ahşap, metal, beton, sıva, vs. gibi iç ve dış yüzeylere uygun, hızlı kuruyan, koruyucu bir film tabaka, oluşturan modifiye akrilik esaslı, solvent bazlı bir sprey boyadır. Mobilya ve eşya gençleştirme, beyaz eşya genel onarım, hobi, dekorasyon, bisiklet, motosiklet ve otomativ alanlarında kullanılabilen mat veya parlak görünümde,solmaya dirençli çeşitli dekoratif renk boya ve verniklerin yanı sıra, farklı ihtiyaçlara cevap verebilen muhtelif çeşitleri mevcuttur.

Akfix Köpük
Akfix MP807, kış aylarında +10C'nin altındaki ortam sıcaklıklarında kullanabilen çok amaçlı aerosol poliüretan köpüktür.

MONOTİP
'Monotip'' Pası nötralize ederek metal üzerindeki paslanma ve tahribatı durduran ve çevre asitlerinden etkilenmesini engelleyen, uzun ömürlü, son kat lüks sentetik boya vasıflarında, 21 değişik rengiyle ve parlak veya yarı mat seçenekte, dekoratif özellikte emsalsiz bir sentetik antipas boyadır. Doğrudan paslı veya passız metal yüzey üzerine, hem koruyucu antipas astar katı olarak, hem de son kat yağlı boya olarak tatbik edilir.

PERLİTLİ SIVA ALÇISI
BMT Pernitli sıva alçısı

Alçıpan
Alçıpan

KARTONPİYER ALÇISI
KARTONPİYER ALÇISI

SATEN PERDAH ALÇISI
SATEN PERDAH ALÇISI

MAKİNE SIVA ALÇISI
MAKİNE SIVA ALÇISI

MANTOSÜR NEDİR?
MANTOSÜR NEDİR? : Mantosür, doğal polimerlerden oluşan iç ve dış cephelerde kullanılan ısı, su, ses ve yangın yalıtımını aynı anda birlikte sağlayan, ayrıca doğal yapısıyla da nefes alabilen HAZIR YALITIM SIVASI'dır.

MANTOSÜR BOYA NEDİR?
MANTOSÜR BOYA NEDİR? : Mantosür boya, akrilik ve doğal toz polimerlerden oluşan, yüksek ısı kapasiteli etkin örtücülüğe sahip, 2-3 kat uygulandığında %30'a varan ısı tasarrufu sağlayan, organik yapısı sayesinde yıkanabilir ve silinebilir, nem, rutubet ve bakteri oluşumunu engelleyen uzun ömürlü ısı yalıtımı İÇ CEPHE BOYA'sıdır.

Laminat
Tarihi insanlığın tarihi kadar eski olan ahşap gelişen teknolojiye rağmen halen insanoğlunun kullandığı en doğal, en sağlıklı ve en güvenli hammadde olmaya devam ediyor. Bu nedenle ev, işyeri ve diğer mekanların altyapısından, yapısal malzemelerine, dekorasyonundan aksesuarlarına kadar her alanda kullanılabilen ahşabın, özellikle zemin malzemesi olarak kullanılması gelişmiş ülkelerde vazgeçilmeyen hususlardan biri.

Kalekim Fugo Ultra
UltraFuga Silikon Katkılı Derz Dolgu Ürün Tanımı Çimento esaslı, silikon katkılı, küf ve mantar oluşumunu önleyen yüksek performanslı derz dolgu malzemesidir.

Kalekim Fugo Flex
Yüksek Performanslı, Esnek Derz Dolgu İç ve dış mekanda, büyük ebatlı rustik görünümlü seramik, granit, kotto, klinker, cam mozaik, mermer, doğal taş gibi kaplama malzemelerinin 6-20 mm arasındaki derz boşluklarının doldurulmasında kullanılır.

Kalekim Fugo Pool
Antibakteriyel,Yüksek Performanslı,Esnek Derz Dolg

Kalekim Fugosim
Altın, gümüş ve bakır simin metalik, parlak ışıltısı ile mekânlarınızı farklılaştıran, dekoratif, hijyenik, kolay temizlenebilen derz dolgu malzemesidir.

KALEKİM
KALEKİM Çimento esaslı, kayma özelliği azaltılmış, uzun çalışma süresine sahip, standart performanslı, tek bileşenli seramik yapıştırma harcı.

PERMOLİT  Permodur
Çatılar, teraslar, temeller bodrum duvarları, pencere pervazları, havuzlar, su depoları, sarnıçlar ve su tecridi gereken yatay ve dikey tüm yüzeylerde her türlü yapı elemanları üzerinde kullanılır.

Kalekim Su Tıkama Harcı
izostop su tıkama harcı Su geçirimsiz, hızlı priz alan, aktif su kaçaklarını önleyen, çimento esaslı tıkama harcı.

Duş Teknesi Küvet Bilgi
Hidromasaj Su ve Masaj İnsanoğlunun yüzyıllar boyu zihinsel ve bedensel yorgunluklardan arınma ve bazı hastalıkların tedavisinde yararlandıkları iki önemli sağlık kaynağı.

İtalya Dekoratif Boyalar
Yaklaşık 40 yıldır italyada boya üretim firması olan Antica Signoria Avrupa'nın 18'inci ve italya'nın 6'ıncı büyük firmasıdır. Gelişen teknoloji ile dekoratif boya malzemelerinde bir çığır açmıştır.aşağıda sizlere bazı ürünlerden kısaca bilgi vermek istiyorum.

MDF Banyo Dolapları
MDF banyo dolapları ve krom profilli temperli camlı duş kabinler

Formet Çelik Kapı
Formet çelik kapı sistemleri alanya satış ve montaj

Şeref İnşaat
Gökhan Ticaret ile tanışmamız 1998 yılında oldu. Tanıştığımız yıldan beridir Alanya da biri otel olmak üzere toplam üç blok inşa ettik. Gökhan Ticaret bize vermiş olduğu taahhütlerin hepsini başarıyla süresi içerisinde tamamlamıştır.

Şeref İnşaat Boya Uygulama
Alanya da saray mahallesi yunus emre caddesinde bulunan Şeref inşaata ait olan iki blok 25 daire olan inşaatın tüm iç ve dış cephe boyalarının satış ve uygulama işinin anlaşması Gökhan Ticaret tarafından yapılmaktadır

PERMOLİT Boya da Kampanya
Tüm permolit boyalarda %50 indirim

PIGROL WETTERSCHUTZ FARBE K60
Ürünü kullanmadan önce yüzeyin her türlü kirden ve tozdan temizlenmesini sağlayınız. Boyayı iyice karıştırınız. Kuru ve temizlenmiş yüzeye %10 su ile inceltilmiş PIGROL wetterschutz farbe K60'la ilk katı astar olarak uygulayınız. İkinci ve üçüncü katları inceltmeden uygulayınız. Tabanca, ile kullanımda %10 inceltilmelidir. Açık havaya doğrudan maruz kalacak olan özellikle yumuşak tahtalar için PIGROL Holzschutzgrund (su bazlı) veya PIGROL Impragniergrund (solvent bazlı) ile ön işlem yapılmalıdır

KALEKİM YÜZEY KORUYUCU
UV' dayanıklı, mükemmel penetrasyon kabiliyeti olan, solvent esaslı, kullanıma hazır yüzey koruyucu malzeme.

PERMOLİT BİNDER
Yapısı itibari ile yüzeye çok iyi nüfus eder. Bu sayede yüzeyi sağlamlaştırarak son kat boyanın yapışmasını sağlar, emiciliği azatlığı için boya sarfiyatını azaltır.

PERMOLİT SÜET MAT
Permolit süet mat iç cephe boyası silikon madifiye styren akrilik süet mat i. Cephe boyasıdır. Örtücülüğü ve tenefüs kabiliyeti yüksektir. Standartlara uygun uygulama ile kesinlikle çatlama, kabarma ve dökülme yapmaz. Su bazlıdır, rahatsız edici kokusu yoktur ve çevre dostudur.

PERMOLİT İPEKSİ NANOMAX
Tanım:Styren akrilik kolimer esaslı su bazlı ipeksi mat iç cephe boyasıdır. Multi fonksiyonludur. Antibakteriyeldir, küflenmeyi önler, baloncuklu binder yapısı ile yüksek örtücülük ve nsipi izolasyon sağlar. Esnektir, özel plastifiyanlar ile zemin oynamalarına yüksek direnç gösteriryapısındaki mikronize seramik boncuklar ses ve ısı yalıtımına yardımcı olur.

Laminat 18.50 TL İşçilik Dahil
Sizlere sunduğumuz Laminatların bir çoğu Afrika, Uzakdoğu ve Güney Amerika'ya özgü ağaçların sıcaklıklarını, enerjilerini, evlerinize kadar getirmektedir. Ve uygulandıkları ortama kendi karakterlerini yansıtırlar.

Cam Tekstil Uygulama Alanya
Cam ipliğinin bir kumaş duyarlığında dokunmasıyla üretilen Cam Tekstili Duvar kaplamaları dünyanın çok fonksiyonel, tek iç mekan kaplamasıdır. Cam tekstili Duvar Kaplamaları özenli ve duyarlı araştırma ve incelemeler sonucunda oluşan, bilimin ve teknolojinin doruğunda, bütünüyle doğal ve sağlıklı malzemedir.

Polisan Yarı Mat Elegans Boya
Gerçek silinme özelliğine sahip, mantar ve küf önleyici, extra örtücülük veren, sararmayan, toz ve kir tutmayan, kokusuz ve esnek yapıda, ipeksi mat dokuda, bir iç cephe boyasıdır. Bünyesindeki silikon ve özel reçinesinin su itme ve buhar geçirgenliğini artırıcı özelliği, boyanın silinebilirliğini artırdığı gibi, özellikle rutubetli ortamlarda kabarmasını ve dökülmesini önler. Boyanın elastik özelliği kılcal çatlaklı yüzeylere macun kullanmadan sürülebilmesini sağlamaktadır. Uygulandığı yüzeyde mantar ve küf oluşumunu önleyen yapıdadır. Düşük VOC özelliğinden dolayı çevre dostudur.

sizlere hizmet veren AKÇALI BOYA
25 yılı aşkın süredir sizlere hizmet veren AKÇALI BOYA ürün kalitesini hep bir adım öne götürmek için durmadan çalışıyor. İnşaat ve sanayi boyalarında 100'e yaklaşan ürün çeşidi ile her ihtiyaca cevap vermeyi hedefleyen Akçalı boya, Rusya ve Türki Cumhuriyetlerdeki yatırımları ile Uluslararası bir firma

Permolit Süper Tavan Boyası
Üstün kaplama ve örtme gücü olan, beyazlığı çok yüksek, fırça ve rulo ile tatbikatı kolay, çabuk kuruyan, ilk ve son kat olarak tatbik edilen, su bazlı, kokusuz, mat görünümde özel bir boyadır. Terleme ve nefes alma kabiliyeti çok yüksektir. Kabarma ve çatlama yapmaz. Ele çıkmaz ve zamanla sararmaz.

Müşteriye
Burada daha dün yaşadığım bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum. On gün önce çok yakın bir tanıdığım ve aynı zamanda bir müşterim taşeron sıfatıyla Alanya da barlar caddesinde bir barın tadilat işlerini almış. Ve benim müşterim olduğundan benden malzeme talebinde bulundu. Kendilerine fiyat verildi anlaşma sağlandı ve Bar sahibi tüm malzemelerin ödemelerini yaptı. Buraya kadar her şey normaldir. İşin bittiği bize bildirildi ve biz

Üçüncü Şahıslara İlanen
20.01.2009 tarihi itibariyle Salih KOCA ve Ahmet Sazlık adlı kişilerin Gökhan ticaret ile hiç bir ilişiği kalmamıştır bu tarihden sonraki yapacakları iş ve işlemlerden Gökhan Ticaret sorumlu Değildir. Üçüncü Şahıslara Duyrulur.

Tadilat Bir İştir.
Her geçen gün dibe doğru giden ekonomik krizden, inşaat ve tadilat sektörü de nasibini almıştır. Ama Alanya ve diğer turizm bölgelerinde insanlar büyük bir umutla kendilerini yeni sezona da hazırlamak durumundalar. Vakit buldukça yurt dışında özellikle de İngiltere ve İrlanda da bulunan arkadaşlarımdan edindiğim bilgiye göre 2009 yılı turizm açısından aslında o kadar da karamsar olmaya gerek olmadığını göstermektedir. Çünkü özellikle İngiltere basınında Türkiye ile ilgili gerçekten olumlu yayınlar yapılmaktadır. Tabiî ki bunlar çok sevindirici haberler. Almanya da ki turizm şirketleri bazı vergileri

60x60 Yerli Granitte ŞOK! Fiyatlar
60x60 Yerli Granit Nakliye ve KDV Dahil 18.00. Lira

Tadilat Taahhüt İşleri Uygulama
1992 yılında tadilat ve yapı malzemeleri sektöründe hizmete başlayan Gökhan 1997 yılından beridir kendi firmasıyla Alanya ve çevresinde tadilat, tamirat ve yapı malzemeleri satış ve uygulamasını, farklı

Alanya da Çini Uygulaması
Bin yılı aşkın geçmişiyle Türk mimarisinin ölümsüz eserlerinden biridir çini. Estetik ve tarihin iç içe işlendiği bu sanatı mekanlarınıza uygulamaktan gururluyuz.

Tadilat Talimatları
Ev Dekorasyonu ve tadilat dikkat gerektirir. Konut ve işyeri tadilatların da genellikle pratik ve ucuz yöntemler tercih edilmekte ve birçok ayrıntı atlanmaktadır. Kalitesiz işçiliğin ve ucuz malzemenin ömrü kısa olduğu için de aslında bize daha pahalıya mal olmaktadır.

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun
Tüm Dost ve Müşterilerimizin Mübarek Kurban Bayramı Kutlu Olsun

Mükerrembey Apartmanı'nın Otopark ve Bahçe Dekoru
Bina yöneticisi İbrahim Bey ilk olarak bize geldi ve kendisine bir teklif listesi hazırladık. Doğal olarak İbrahim Bey birkaç firmadan da fiyat teklifleri aldı. Sayın yönetici bizim fiyat teklifimizi ve bizim kendisine tavsiyelerimizi daha mantıklı ve fiyatımızı daha uygun gördü. Ve iş bizim şirketimizde kaldı.

Juhani Sillanpaa'nın Nostaljik Sobası
2006 yılında Alanya da ki mağazamızda tanıştığımız Finlandiya asıllı Juhani Sillanpaa ve eşinin evlerinde ilk olarak eski banyolarının tüm fayans ve seramiklerin

Turizm Sezonu Bitti Tadilat Sezonu Başladı
Turizm sezonunun kapanmasıyla Alanya ve beldelerindeki işyerleri oteller ve evlerde tadilatlar başlamış bulunmaktadır

İthal Duvar Kağıtları Alanya
Yaşam alanlarınıza kişiliğinizi yansıtın. Bırakın evinizde veya ofisinizde hayal gücünüz dilediği gibi konuşsun!

Aydın Doğal Kayrak Taşları
Aydın bölgesinde üretimi yapılan doğal kayrak taşları satış ve uygulamasını Gökhan Ticaret olarak Alanya'ya getirdik. Doğal kayrak taşları birçok yapıya

Tadilat ve dekorasyon da  8 aya kadar taksit.
Tadilat, tamirat, ve tüm dekorasyon işlerinizde peşin fiyatına 8 aya kadar taksit imkanlarıyla hizmetinizdeyiz.

Cumhurbaşkanı Yabancıya Mülk Satışını Onayladı
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, belediye gelirlerini arttıran ve yabancılara mülk satışını yeniden düzenleyen kanunların da aralarında bulunduğu 3 kanunu onayladı.

Yabancıya Mülk Satışı TBMM'de Onaylandı
Meclis'te yabancılara mülk satışını öngören yasa kabul edildi

Polisan Elegans Artık Stoklarımızda
Gerçek silinebilme özelliğine sahip, mantar ve küf önleyici, esnek, örtücülüğü yüksek, kokusuz, sararmayan, toz ve kir tutmayan, ipeksi mat dokuda bir iç cephe boyasıdır.

Marshall Ahşap Ürünleri ve Özellikleri
Marshall ürünleri ahşabınıza hayat veriyor... Ahşap; sıcak ve yaşayan bir malzeme olup, çevre ve insan sağlığı için risksiz, doğal döngünün bir parçasıdır. Diğer malzemelerin yetersiz kaldığı birçok mimari sorunu çözebilen bir mühendislik malzemesi olan ahşap, bugünün teknolojisinde, aşırı rutubetli ortamlarda yüksek hizmet ömrü sağladığı için kullanımı hızla artmaktadır.

Yabancılara Satışın Önü Açıldı.
Yabancılara mülk satışının önü açılmak üzere, yasanın maddelerinin tek tek görüşülmesine geçildi.

MARSHALL'DAN MÜJDE
İnsan Sağlığına Ve Çevreye Dost, Rahatsız Edici Kokusu Olmayan Fashion'ı Firmamızdan Sipariş Edebilirsiniz

ÇELİK KAPILAR
Güvenliğiniz Herşeyden Önce gelir

Vakum Tüplü Güneş  Kollektörleri:
Modern Görüntüleriyle Çatılarınızdaki Görüntü Kirliliğine Son üstelik Verimide Daha Fazla

JAPAR
Tüm Japar ürünleri Gömme rezervuarlar, Klozet kapakları Mağazamızdan temin Edebilirsiniz.

POLİETİLEN SU DEPOLARI
Sağlığınız Herşeyden Önce Gelir.

Dekor’da Yenilik Var!
Dekor rulo fırçaların sapları artık vidalı

Decoart Gülen boya dan!
Gülen boya elegans’tan yeni decoart serisi keten. Eviniz için özel kreasyon

Turkuaz Ürünleri Mağazamızda
Turkuaz Etajerli Lavabo ve Klozet Takımları Stoklarımıza Gelmiştir.

Polisan’dan Küfe Son!
Küfe son kez bakın Elegans Yarı Mat, özel formülü sayesinde küf ve mantar oluşumunu engelliyor

Yuva Hayali Kuranlar MÜJDE!!!
güney sahilinde sizinde bir eviniz olsun

Doğrular Profil Merdivenler Stoklarımıza Gelmiştir
doğrular profil merdiven sağlığını önemseyenler için.

Akrilik Duş Tekne ve Küvetlerde Fabrika Fiyatına
Bu fiyatlarda akrilik küvet ve duş teknesi asla görmediniz.

MDF Banio marka Dolaplarda ŞOK fiyatlar
banyo dolaplarında fiyatlar çıldırdı

MDF Banyo dolaplarında şok indirimler
smart MDF banyo dolapların da şok fiyatlar

inşaat sahipleri ve müteahhitler MÜJDE!!
inşaatın her alanında akademik çözümler

Çağlar Plastik ürünleri Artık Mağazamızda
uygun fiyatı, üstün kalitesi ve bol çeşli ürünleriyle çağlar plastik mağazamızda